Doprava od 39.90 € hodnoty nákupu zdarma

Ako odstrániť neprijémný zápach z domovej ČOV?

Tiež poznáte ten typický zápach čističky odpadových vôd (ČOV) pri náhlej zmene počasia, alebo pri vyšších vonkajších teplotách? Máte v ČOV upchaté filtre, plné komory organického odpadu, nánosy alebo kaly, ktoré výrazne znižujú filtračný a sedimentačný účinok ČOV a musíte často platiť za údržbu? Máme pre Vás a Váš rodinný dom, chalupu alebo chatu s ČOV pomoc. Výrobok Mr. Bacteria No.2 Bio-enzymatický čistič pre Vašu Domovú ČOV (čistiareň odpadových vôd) od spoločnosti EXPORT TEAM s.r.o. Vám pomôže odstrániť zápach aj kaly z Vašej čističky odpadových vôd. S produktmi spol. EXPORT TEAM s.r.o. nemusíte často platiť drahú údržbu čističky odpadových vôd a následnú likvidáciu organických odpadov!

Mr. Bacteria No. 2. Bio-enzymatický čistič pre Vašu Domovú ČOV  >>> TU <<<

Výrobok Mr. Bacteria No.2 Bio-enzymatický čistič pre Vašu Domovú ČOV je zmes vybraných a špeciálne vypestovaných kmeňov baktérií, ktoré rozkladajú organické látky. Keď sa baktérie dostanú do vody obsahujúcej organický odpad, začnú byť aktívne, začnú produkovať špecifické enzýmy, s ktorých pomocou dokážu rozkladať bielkoviny, škrob, uhľohydráty, živočíšne a rastlinné tuky, papier a ďalšie organické odpadové materiály. Baktérie vyšľachtené v laboratóriách sú rýchle a veľmi účinné. Svojim pôsobením odstránia zápach a celý zdroj zápachu. Výrobok Mr. Bacteria No.2 Bio-enzymatický čistič pre Vašu Domovú ČOV znižuje hromadenie pevných nežiaducich organických látok, kalov a tvorbu peny v domovej čističke odpadových vôd. Pôsobením baktérií sa z pevných kalov a usadenín stáva odpadová voda.

Ako to funguje?

Je to veľmi jednoduché. Vaša domová čistička odpadových vôd obsahuje malé množstvo baktérií, ktoré pomáhajú rozkladať organický odpad. Pridaním našich baktérií zvýšite obsah baktérií vo Vašej ČOV, a tým aj veľmi výrazne zrýchlite rozklad organického odpadu. 90% organického odpadu (fekálie) je tvorený z uhlíka, kyslíka a vodíka, ktoré sa v ČOV vyskytujú v zlúčeninách. Tieto zlúčeniny baktérie neustále rozkladajú na jednoduchšie a jednoduchšie látky, až ich nakoniec rozložia na vodu H2O a oxid uhličitý CO2, kde CO2 sa uvoľňuje vo forme plynu do ovzdušia a voda H2O zostáva ČOV.

Naše bakteriálne prípravky teda priamo a veľmi účinne rozkladajú zdroje zápachu, a tým odstránia zápach z ČOV vrátane chrást, kalov a penenia!

EXPORT TEAM s.r.o. dodáva bakteriálne zmesi v prášku, aby boli baktérie dlhšie uchovateľné. Každý nami ponúkaný výrobok spoločnosti EXPORT TEAM s.r.o. je 100% ekologický a prírodný produkt. Neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé bakteriálne kmene, kyseliny, lúhy, fosfáty či ďalšie ekologicky nevhodné látky.

Mr. Bacteria No. 2. Bio-enzymatický čistič pre Vašu Domovú ČOV  >>> TU <<<

Bakteriálna sila:

Predajom bakteriálnych prípravkov sa zaoberáme už viac ako15 rokov a vieme, že pri výrobe kvalitných a naozaj veľmi účinných bakteriálnych zmesou je veľmi dôležitá bakteriálne sila prípravku (čiže počet baktérií, ktorý daný výrobok obsahuje). Garantujeme tým, že naše prípravky obsahujú extra veľké množstvo baktérií, ktoré pomáhajú veľmi efektívne zlikvidovať zápach aj organický odpad!

Mr. Bacteria No. 2. Bio-enzymatický čistič pre Vašu Domovú ČOV  >>> TU <<<

 • Mr. Bacteria No. 1-14 známka kvality

  Na našom webe môžete nakupovať výrobky značky Mr. Bacteria pod označením Mr. Bacteria No. 1-14. Všetky výrobky značky Mr. Bacteria sú vyrobené z najkvalitnejších surovín, čo zabezpečuje ich kvalitu, vysokú bakteriálnu silu a funkčnosť. Výrobky Mr. Bacteria sú preverené tisíckami spokojných zákazníkov. Vyskúšajte tiež kvalitu a funkčnosť našich výrobkov. Tešíme sa z Vašej spokojnosti s používaním našich výrobkov.

  Váš Mr. Bacteria e-shop tím!

 • Prečo produkty Mr. Bacteria

  • Záruka originality výrobkov
  • Vyrobené z najkvalitnejších surovín
  • Vysoká bakteriálna koncentrácia a účinnosť
  • Doprava od 39.90 € hodnoty nákupu zdarma
  • Celá ponuka výrobkov na sklade
  • Odoslanie objednávky do 24 hod.
  • Tisícky spokojných zákazníkov
 • Niekoľko rád, ako udržať čisté a priezračné záhradné jazierko.

 • Ako správne odkaliť rybník? Už ste počuli o baktériách?

 • Baktérie a enzýmy do septiku, ČOV, jazierok.

 • Ako po zime naštartovať jazierko.

 • Vyskúšajte dva zaručené tipy, ako udržiavať žumpy a septiky.

 • Ako vyčistiť domáci odpad a bez chémie? Použite baktérie.

 • Ako správne kompostovať a využiť urýchlovač kompostu?

 • Ako odstrániť nepríjemný zápach septiku, alebo žumpy?